skip to Main Content

Senarai perunding jualan Felda Travel 1443H/2022

Kuala Lumpur

Asiah Binti Deraman | Kuala Lumpur

Tel: +6012 9272744
Email: asiah.d@feldatravel.com.my

Siti Salimah Abdul Rahman | Kuala Lumpur

Tel: +6012 2782017
Email: sitisalimah.ar@feldatravel.com.my

Haji Mohd Idzham Bin Datuk Dr Haji Za’aba | Kuala Lumpur

Tel: +6013 6923380
Email: idzham.z@feldatravel.com.my

Azrin Bin Md Husain | Kuala Lumpur

Tel: +6012 3008774
Email: azrin@feldatravel.com.my

Raja Azrul Asyadi Raja Adnan | Kuala Lumpur

Tel: +6012 4070812
Email: rajaazrul@feldatravel.com.my

Selangor

Azmahnorani Binti Mat Jusoh | Kajang

Tel: +6010 3557852
Email: azma.mj@feldatravel.com.my

Amer Fahmie Bin Mohammad Puat | Ampang

Tel: +6019 2829949
Email: amerfahmie.mp@feldatravel.com.my

Marini Binti Mahmud | Shah Alam

Tel: +6014 7178064
Email: marini.m@feldatravel.com.my

Azilawati Binti Daud | Puchong

Tel: +6013 2749707
Email: azilawati.d@feldatravel.com.my

Arisfadillah Bin Mat Denin | Klang

Tel: +6011 11383150
Email: arisfadillah.md@feldatravel.com.my

Safiyah Binti Abu | Petaling Jaya

Tel: +6016 2449684
Email: safiyah.a@feldatravel.com.my

Mohd Hussain Bin Mohd Daud | Puchong

Tel: +6012 6081525
Email: hussain.md@feldatravel.com.my

Marzuki Bin Hamzah | Petaling Jaya

Tel: +6012 3393740
Email: marzuki.h@feldatravel.com.my

Mohd Rithauddein B Abd Razak | Semenyih

Tel: +6012 6732540
Email: rithauddein.ar@feldatravel.com.my

Rozlan Bin Yusuf | Cheras

Tel: +6019 2078152
Email: rozlan.y@feldatravel.com.my

Abdul Aziz Bin Zainal Abiddin | Puchong

Tel: +6012 2626626
Email: abdulaziz.za@feldatravel.com.my

Sani Bin Saiful Rahman | Puchong

Tel: +6013 3010823
Email: sani.sr@feldatravel.com.my

Rozaimi Bin Mat Moor | Petaling Jaya

Tel: +6016 6995529
Email: rozaimi.mm@feldatravel.com.my

Mohd Fazli Bin Zinol Abidin | Cheras

Tel: +6012 9072924
Email: fazli.za@feldatravel.com.my

Muhammad Faisal B. Shaarani | Shah Alam

Tel: +6016 5315654
Email: faisal.s@feldatravel.com.my

Siti Salmiah Abd Wahab | Rawang

Tel: +6017 9308846
Email: sitisalmiah.aw@feldatravel.com.my

Negeri Sembilan

Suhaime bin Ali | Tampin

Tel: +6011 32000712
Email: suhaime.a@feldatravel.com.my

Mohamad Rhuad Bin Abdul Rahim | Port Dickson

Tel: +6012 6283848
Email: rhuad.ar@feldatravel.com.my

Mohd Azmy Bin Abu Samah | Rembau

Tel: +6019 3881050
Email: azmy.as@feldatravel.com.my

Aidiliza binti Mohd Maideen | Senawang

Tel: +6012 6854750

Johor

Sahrizal Mohd Noh | Johor Bahru

Tel: +6012 7267647
Email: sahrizal.mn@feldatravel.com.my

Zulkifle Bin Ahmad | Kluang

Tel: +6012 2343154
Email: zulkifle.a@feldatravel.com.my

Azlan Bin Mohamad Ali | Kluang

Tel: +6011 10046781
Email: azlan.ma@feldatravel.com.my

Roshazlizan Binti Shamsuddin | Batu Pahat

Tel: +6019 9509697
Email: roshazlizan.s@feldatravel.com.my

Norsham Bin Md Nafis | Kluang

Tel: +6017 7115667
Email: norsham.mn@feldatravel.com.my

Marezean Tahirin | Pontian

Tel: +6011 59915192
Email: marezean.t@feldatravel.com.my

Haryati Mohamad Azzis | Kluang

Tel: +6019 7927222
Email: haryati.ma@feldatravel.com.my

Norhasimah Binti Mail | Kota Tinggi

Tel: +6017 7209963
Email: norhashiemah.m@feldatravel.com.my

Mohd Nizal Bin Awang | Mersing

Tel: +6013 7831167
Email: nizal.a@feldatravel.com.my

Perak

Zulkifli Bin Mat Saad | Lumut

Tel: +6011 10872780
Email: zulkifli.ms@feldatravel.com.my

Hasliza Binti Daud | Slim River

Tel: +6011 20679257
Email: hasliza.d@feldatravel.com.my

Nur Liyana Izzati Binti Hatra | Sungkai

Tel: +6017 3869804
Email: liyana.h@feldatravel.com.my

Emmiza Hasmi Bin Zul | Malim Nawar

Tel: +6019 4136002
Email: emmizahasmi.z@feldatravel.com.my

Kairil Annuar | Ipoh

Tel: +6016 5151205
Email: kairil.a@feldatravel.com.my

Kedah

Syazwan Mohd | Alor Setar

Tel: +6011 15458398
Email: syazwan.m@feldatravel.com.my

Pulau Pinang

Marzuki Abd Razak | Kepala Batas

Tel: +6012 4309194
Email: marzuki.ar@feldatravel.com.my

Ahmad Rifdi Bin Ismail | Nibong Tebal

Tel: +6016 3059508
Email: rifdi.i@feldatravel.com.my

Pahang

Mohamad Nasri Bin Ahmad | Kuantan

Tel: +6010 7908769
Email: nasri.a@feldatravel.com.my

Mohd Hairulnizam Bin Razali | Raub

Tel: +6011 33474648
Email: hairulnizam.r@feldatravel.com.my

Muhammad Saiful Adli Bin Saidin | Triang

Tel: +6013 9583915
Email: saifuladli.s@feldatravel.com.my

Mohammad Azri Bin Azman | Temerloh

Tel: +6010 5146329
Email: azri.azman@feldatravel.com.my

Terengganu

Mohd Walfaizi Bin Aidi | Kuala Nerus

Tel: +6011 26280158
Email: walfaizi.a@feldatravel.com.my

Sabah

Edris Bin Bijin | Kota Kinabalu

Tel: +6011 55061665
Email: edris.b@feldatravel.com.my

LAIN-LAIN
© Felda Travel Sdn Bhd. All Right Reserved.

Back To Top
Perlukan bantuan? Hubungi pakar perunding